Nexnet, a.s. – Divízia CAD/CAM

 Predaj a podpora CAD/CAM software

Založenie divízie CAD/CAM nadväzuje na bohaté skúsenosti pracovníkov divízie s predajom a podporou CAD/CAM systému Edgecam v ČR a SR. Činnosť divízie je úzko spätá s firmou Proper – Ing. Jiří Košek, ktorý je distribútorom systému od roku 1990.

Spojení týchto dvoch firiem je pre Vás zárukou vysokej kvality a profesionálneho prístupu pri nasadení a podpore CAD/CAM systému Edgecam vo Vašej firme.

Vďaka vynikajúcim obchodným výsledkom, profesionálnej technickej podpore a širokej užívateľskej základni je NEXNET, a.s. od septembra 2004 priamym distribútorom Edgecam v ČR a SR a stáva sa tak najúspešnejším partnerom Planit v ČR a SR.

Našimi zákazníkmi sú významné strojárske firmy z rôznych oborov. Pozrie sa na naše reference.

NEXNET, a. s. spolupracuje s poprednými dodávateľmi CAD technológií a výrobcami CNC strojov. Spoločne s našimi partnermi dodávame komplexné riešenie od návrhu výrobku až po jeho výrobu. Preto, aby sme mohli byť čo najbližšie k našim zákazníkom, máme rozsiahlu sieť obchodných a zmluvných partnerov v celej Českej republike aj na Slovensku.

Centrum technické podpory ve Zlíně

Kancelárie firmy NEXNET, a.s. sú v Kroměříži, Zlíne, Uherskom Brode, pobočky v Prahe, Rumburku a Hradci Králové. Pre Slovenskú republiku máme zastúpenie v Žiline - pobočka NEXNET SK, s.r.o.

Kancelárie Centra technickej podpory v Zlíne sú umiestené vo vlastnej, modernej, klimatizovanej budove, rekonštruovaného "Baťova" domku, ktorá ponúka vynikajúce zázemie pre školenie a technickú podporu Edgecam.

Ponúkame Vám individuálny prístup

Spolumajitelia firmy sú osobne zodpovední za 3 kľúčové oblasti podnikania firmy: 

Obchodný riaditeľ  – Ing. David Emler

  •  Obchod a marketing
(dlhoročné skúsenosti s vývojom a podporou softwarových riešení a s predajom CAD/CAM systému Edgecam) 

Technický riaditeľ - Jaroslav Pospíšil

  • Technická podpora, Postprocesory, Lokalizácia

(dlhoročné skúsenosti s tvorbou technológie na zákazku, s predajom, podporou a poradenstvom pri zavádzaní CAD/CAM systému Edgecam do praxe, užívateľ CAD/CAM systému Edgecam od roku 1993)

Výrobný riaditeľ – Jindřich Nevařil

  • Výroba, Technická podpora

(dlhoročný technický vedúci výroby a spolumajiteľ významnej nástrojárne v Uh. Brode, užívateľ CAD/CAM systému Edgecam od roku 1993)

Financovanie

Divízia CAD/CAM firmy NEXNET, a.s. je schopná Vám poskytnúť vhodný spôsob financovania nákupu CAD/CAM softvéru, bez toho aby ste museli zdĺhavo vybavovať všetky formálne náležitosti s poskytnutím lízingu alebo úveru u finančných inštitúcií. Ponúkneme Vám riešenie nákupu presne podľa Vašich potrieb a možností.

Školenie

Ponúkame niekoľko typov školiacich kurzov, ktoré zahŕňajú kompletnú výučbu CAD/CAM softvéru, s riešením individuálnej problematiky výroby. Ponuka našich kurzov obsahuje nielen výučbu softvéru, ale aj výučbu na CNC strojoch spojenú s výrobou dielca programovaného v prostredí CAD/CAM software. Školenia nie sú vykonávané hromadne pre viac firiem, ale iba pre jednu firmu.
Klimatizovaná učebna

Podpora 24 hodín denne On-line

Sme schopní Vám garantovať nepretržitú podporu 24h/denne v rámci podmienok servisnej zmluvy.
Na internetovej adrese www.nexnet.sk môžete mať aj  on-line prístup k celému radu dôležitých informácií a zdrojom pre zákazníkov NEXNET, a.s.
Najdete nás na

 

Napísali o nás...

Edgecam je výborný program pro technology a programátory CNC strojů. Tento software používáme v Tajmac-ZPS již dlouhá léta. Edgecam a techická podpora NEXNET jsou na špičkové úrovni, jsme velmi spokojeni.

Ing. František Srovnal

TAJMAC ZPS

 

Novinky

Edgecam 2018 R1 SU8

Na Zákaznickém portálu NEXNET, a.s. najdete nejnovější Opravný balíček SU7 pro Edgecam 2018 R1. Všem uživatelům této aktuální verze Edgecam doporučujeme tuto instalaci. .

 

Edgecam 2018 R1 SU8

Novinky - Edgecam Na Zákaznickém portálu NEXNET, a.s. najdete nejnovější Opravný balíček SU7 pro Edgecam 2018 R1.

 

Výpadek pevných linek

Vážení zákazníci, omlouváme se, že de 31. 5. 2018 nebudou dostupné pevné linky a to včetně Zelené linky technické podpory. Tento výpadek je z důvodu servisích prací na rozvodné síti E.ON. Pro požadavky na technickou podporu využijte prosím tickety na portále eSupport. Děkujeme za pochopení a omlouváme se za případné komplikace. .

 

Akcie a veľtrhy

Pozrite sa na prehľad Akcií a Veľtrhov NEXNET.

Akcie a veľtrhy...
 

Software zdarma

Získajťe CAD/CAM software zdarma.

 Zdieľať:

  • Delicious icon
  • Digg icon
  • Reddit icon
  • StumbleUpon icon