Prehľad partnerov NEXNET, a.s. v ČR a SR

Hlavný predajca a distribútor Edgecam

Od 1.9. 2006 je Hlavný priamy predajca a distribútor CAD/CAM systému v ČR a SR firma NEXNET,a.s., ktorá zaisťuje vlastný predaj, technickú podporu a lokalizáciu systému. Predaj v ČR a SR je rozvíjaný ako priamym predajom spoločnosti NEXNET, a.s. tak i sieťou autorizovaných obchodných partnerov. Vážení zákazníci, ne tejto stránke uvádzame prehľad krajov, v ktorých nájdete sídla partnerov NEXNET, a.s. pre predaj a technickú pomoc Edgecam.  Tento zoznam sa neustále rozširuje, pretože sa snažíme Edgecam čo najviac priblížiť priamo k zákazníkom. NEXNET, a.s. je hlavným priamym predajcom Edgecam, pre bližšie informácie o partneroch a Edgecam kontaktujte prosím naše obchodné oddelenie.

 

 
Najdete nás na

 

Napísali o nás...

Edgecam je výborný program pro technology a programátory CNC strojů. Tento software používáme v Tajmac-ZPS již dlouhá léta. Edgecam a techická podpora NEXNET jsou na špičkové úrovni, jsme velmi spokojeni.

Ing. František Srovnal

TAJMAC ZPS

 

Novinky

Výpadek pevných linek

Vážení zákazníci, omlouváme se, že de 31. 5. 2018 nebudou dostupné pevné linky a to včetně Zelené linky technické podpory. Tento výpadek je z důvodu servisích prací na rozvodné síti E.ON. Pro požadavky na technickou podporu využijte prosím tickety na portále eSupport. Děkujeme za pochopení a omlouváme se za případné komplikace. .

 

Opravný balíček EC 2018 R1 SU7

Na Zákaznickém portálu NEXNET, a.s. najdete nejnovější Opravný balíček SU7 pro Edgecam 2018 R1.

 

Edgecam 2018 R1 SU6

Na Zákaznickém portálu NEXNET, a.s. najdete nejnovější Opravný balíček SU6 pro Edgecam 2018 R1.

 

Akcie a veľtrhy

25. MEDZINÁRODNÝ STROJÁRSKY VEĽTRH


22.05. - 25.05.2018
MSV Nitra 2018

Pavilón M2, stánok 36
 

Software zdarma

Získajťe CAD/CAM software zdarma.

 Zdieľať:

  • Delicious icon
  • Digg icon
  • Reddit icon
  • StumbleUpon icon